یه جورای حس کانگورو بودن بهم دست داده =/// به همون اندازه بی شعور و نفهم

فردا امتحان میان ترم روانشناسی دارم به علاوه کوییز آناتومی و البته کوییز بیوشیمی عملی !!!! همگی در یک روز =|||

ساعت ۱۰ و نیم شب شده و هنوز جرئت نکردم برم سراغ جزوه

دوستان علوم پزشکی شیراز که روان با دکتر مانی یا دیگر دوستان داشتن (جزوه ها یکیه) میدونن که چقدرررر جزوه ی مضخرف و نامفهومیه اصن جمله بندی ها غلط و غیر قابل فهم

باید اینم عرض کنم روانشناسی حضور غیاب نمیکنه و درنتیجه بنده تاحالا یکبار هم سر کلاس نبودم که حداقل یه پیش زمینه ای داشته باشم =/// ینی سفیییییید به معنای واقعی

راستی امروز با استاد مشاورم برای اولین بار ملاقات کردم و چقدررررررررر استاد خوبی بود اصن شده بود استاد مورد علاقه م واقعا بهتر از ایشون توی دانشکده پیدا نمیشد ^___^ و اینم بگم معروفیت بنده توی دانشکده جوریه که نه تنها تمام دانشجویان از تمام ورودی ها بلکه استاد منو میشناسه ولی من حتی اسمش هم نمیدونم =//// اصن وضعیه هااااا 

به لطف اینکه داداشم پزشک هست و تقریبا نصف بیشتر کتابا از قبل دارم نیازی به خرید کتاب ندارم اما تا دلتون میخواد ولخرجی کردم جوری که عین سگ پشیمونم =((( سه تا سیب ترش و یه سیب سبز خریدم پشیمونم و ازم پس هم نمیگیرن و حتی کتابای عمومیا هم عین اوسکولا رفتم نو خریدم با چه قیمتی !!! رفرنس هم که چی بگم والا =((( امروز ۳۰۰ تومن دادم پای آناتومی اسنل !!! باز خوبه که اطلس نتر و جنین شناسی لانگمن و بافت شناسی جان کوییرا از داداشم بهم ارث رسیده وگرنه واسه خرید اونا هم مجبور میشدم کارتن خواب بشم

کارای نماینده همچنان سنگینه اما سبکتر از اوایل ترم و البته واسم داره عادی میشه و منو آدم مسئولیت پذیرتر و پر تحرک تر کرده و از پخمگی در اومدم 

اولین شب امتحان در دانشگاه

هم ,استاد ,یه ,اصن ,جزوه ,ها ,و البته ,توی دانشکده ,سیب ترش ,تا سیب ,سه تا

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سئو و تولید محتوا آموزش خط نستعلیق و شکسته با خودکار تهران شناسی من خودم هستم کافه دانلود زری الیزابت ارشد پرستاری دکتر علی محمدی پور - با محوریت ادیان آسمانی وبلاگ رسمی وایرال وان فایل های اورجینال سل یو - LIMAN